1.FK Příbram
08.02.2015
Příprava U-17, 3. kolo
7:4
Příbram vs. Motorlet
Branky: 63´+65´+74´ Jandera, 43´ Straka, 48´ Klemš, 69´ Štyler, Matoušek
Příbram: Cettl, Beran - Pohořálek, Gregor, Maršík, Obdržal, Straka, Jandera, Matoušek, Rozsypal, Štyler, Bělohlávek - Klemš, Pecka, Polydar, Matoušek

Druhý poločas rozhodl

Petr Straka

Přestože chřipková epidemie se výrazně dotkla i našeho týmu, příprava na jarní část sezóny pokračovala dalším přátelským utkáním ve kterém museli vypomoci hráči kategorie U16.
V prvním poločase se nám výrazně nedařilo, kdy důvodem nebyla nejen nesehranost týmu, který nastoupil v kombinované sestavě. První poločas dokonce prohráváme 0:1! Do druhého poločasu nastupujeme s cílem zpřesnit hru, zpestřit hru a především se gólově prosadit. Již první minuty mění vývoj tohoto přátelského utkání, kdy se střelecky prosazuje několik hráčů. I přestože jsme si neodpustili několik chybiček, které houževnatý soupeř okamžitě trestal, dotáhli jsme i tento zápas k vítězství, které jsme si zasloužili pouze za hru ve druhém poločase.
Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademieO2 TV
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.11teamsports
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.