12.02.2015
Příprava U-17, 4. kolo
Kladno vs. Příbram
Branky: 26´ Gregor, 44´ Jandera, 57´ Maršík, 62´ Hlavatý, 63´ Štyler, 75´ Pohořálek
Příbram: Cettl, Beran - Pohořálek, Ric, Maršík, Obdržal, Gregor, Rozsypal, Straka, Hlavatý, Jandera, Štyler, Jančura, Bělohlávek

Opět lepší až druhý poločas

Petr Straka

Toto dohrávané odložené přátelské utkání, které je součástí plánu jarní přípravy, opět prověřilo náš tým, které má zatím pověst mužstva dvou rozdílných poločasů.
Naše marodka se vylepšuje a tak toto utkání odehráváme v sestavě pouze našich hráčů. Přesto se vývoj prvního poločasu opět vyvíjel podle scénáře minulých zápasů. Od prvních minut se snažíme kombinací a rychlým napadáním dostat soupeře pod tlak, ale bohužel chybí přesnost finálních přihrávek a tak dáváme prostor soupeři. Tentokrát střílíme první branku zápasu, která je v prvním poločase i jediná. Do druhého poločasu nastupujeme s předsevzetím zpřesnění přihrávek a rychlejší kombinace s následným přechodem do útoku. Toto se nám začíná dařit a soupeř se dostává pod tlak, kterého využíváme i střelecky. V závěru utkání došlo i ke kombinaci dalších pozičních variant našich hráčů dle představ trenéra.
sobota 15.2.2020
FK Jablonec
14. 12. 2019
TISKOVKA // Roman Nádvorník hodnotí vysokou porážku od Slovácka