12.02.2015
Příprava U-17, 4. kolo
Kladno vs. Příbram
Branky: 26´ Gregor, 44´ Jandera, 57´ Maršík, 62´ Hlavatý, 63´ Štyler, 75´ Pohořálek
Příbram: Cettl, Beran - Pohořálek, Ric, Maršík, Obdržal, Gregor, Rozsypal, Straka, Hlavatý, Jandera, Štyler, Jančura, Bělohlávek

Opět lepší až druhý poločas

Petr Straka

Toto dohrávané odložené přátelské utkání, které je součástí plánu jarní přípravy, opět prověřilo náš tým, které má zatím pověst mužstva dvou rozdílných poločasů.
Naše marodka se vylepšuje a tak toto utkání odehráváme v sestavě pouze našich hráčů. Přesto se vývoj prvního poločasu opět vyvíjel podle scénáře minulých zápasů. Od prvních minut se snažíme kombinací a rychlým napadáním dostat soupeře pod tlak, ale bohužel chybí přesnost finálních přihrávek a tak dáváme prostor soupeři. Tentokrát střílíme první branku zápasu, která je v prvním poločase i jediná. Do druhého poločasu nastupujeme s předsevzetím zpřesnění přihrávek a rychlejší kombinace s následným přechodem do útoku. Toto se nám začíná dařit a soupeř se dostává pod tlak, kterého využíváme i střelecky. V závěru utkání došlo i ke kombinaci dalších pozičních variant našich hráčů dle představ trenéra.
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.11teamsports
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.