17.02.2015
Příprava U-17, 5. kolo
Plzeň vs. Příbram
Branky: 2´ Jandera
Příbram: Beran, Cettl - Pohořálek, Ric, Maršík, Obdržal, Hušek - Jančura, Straka, Hlavatý, Jandera - Bělohlávek / Skopový, Štyler

Rozhodl úvod zápasu

Petr Straka

Dne 15.2.2015 jsme v rámci přípravy zavítali za naším známým soupeřem FC Viktoria Plzeň. Ani v tomto utkání ještě nebylo naše mužstvo stále v plné sestavě.
V mrazivém počasí naše mužstvo od prvních minut vlétlo na soupeře, což byla v porovnání s předchozím vývojem prvních poločasů velmi pozitivní změna. Výsledkem byla již ve 2. minutě vstřelená branka! Utkání se neslo ve znamení množství osobních soubojů a také neproměněných šancí, kdy z naší strany nebyla trefena odkrytá branka a ze strany soupeře nás zachránila branková konstrukce. V druhém poločase mělo častěji míč na kopačkách domácí mužstvo. Naopak naše mužstvo dobře bránilo a neustále se pokoušelo o rychlé výpady do obrany soupeře. I tento poločas byl bohatý na šance, ale opět nebyly proměněny ani ty vyložené a tak si z Plzně odvážíme dobrý pocit ze hry v obou poločasech a navíc i vítězství.
sobota 15.2.2020
FK Jablonec
14. 12. 2019
TISKOVKA // Roman Nádvorník hodnotí vysokou porážku od Slovácka