02.03.2015
Příprava ženy , 3. kolo
Příbram vs. Hrádek
Branky: Štěchová 3x, Machutová 2x, Císařová V., Kopáčková, Vacíková
Příbram: Koubková (46. Císařová V.) - Kopáčková, Kočová, Vavrušková (46. Karasová), Branžovská (66. Vavrušková) - Machutová, Krůtová, Císařová V. (46. Koubková), Štěchová - Pilousková (66. Černohorská), Černohorská (6. Vacíková)

Vysoká výhra v přípravě

Jan Vostrý

Přípravné utkání s vedoucím celkem Divize D, bylo jasnou záležitostí naše týmu. Vzhledem k zranění gólmanky Vacíkové (vymknutý prst), zaskočily v brance hráčky Koubková s Císařovou a Vacíková nastoupila v druhé půli na hrotu útoku a dokázala se prosadit i střelecky.
neděle 8.12.2019
SK Dynamo České Budějovice
30. 11. 2019
Jaroslav Tregler po zápase se Spartou