10.08.2015
Memoriál V. Marečka (U16), 4. kolo
Příbram B vs. Dukla Praha
Branky: 48´ Smetana
Příbram B: Melichar - Volf, Šíma, Puchmertl, Mezera - Anýž - Čížek, Vlček, Jílek, Nezník - Janota stř. Ptáček, Benda, Skalička, Smetana, Böhm, Jelínek, Sirotek.

V generálce na ligu smírně s Duklou.

Ervín Reichenauer

Poslední zápas v základní skupině Memoriálu Vlasty Marečka, byl současně poslední přípravou na první mistrovské utkání za týden se Slavií. V obrovském vedru se hrál na hřišti v Tochovicích celkem svižný fotbal.
V prvním poločase naše mužstvo zcela ovládalo dějství na hřišti a urputně bránícího soupeře přehrávalo nátlakovou, celoplošnou hrou. Bohužel jsme selhávali i v těch nejvyloženějších šancích a proto v přestávce svítil na ukazateli výsledek 0:0. Po vystřídání do druhého poločasu se naše mužstvo delší dobu nemohlo "chytit" a soupeř toho z ojedinělé akce ve 47. minutě využil ke vstřelení vedoucí branky. O minutu později jsme sice pěknou střelou Smetany vyrovnali, ale to bylo bohužel z naší strany vše.
neděle 4.10.2020
FC Slovan Liberec
29. 09. 2020
Dušan Pinc: Chtěli jsme Spartu zaskočit bojovností
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTO