30.07.2015
Příprava U-16, 2. kolo
Plzeň vs. Příbram B
Branky: 24´+56´ Janota, 51´ Anýž, 60´ Jelínek
Plzeň: Trnka - Volf, Hájek, Puchmertl, Mezera, Anýž, Šíma, Jílek, Čížek, Janota, Vlček - Melichar, Ptáček, Benda, Jelínek, Nezník, Böhm, SKalička, Sirotek

U16 s Plzní vítězně

Ervín Reichenauer

Ve středu 29.7. jsme zajížděli k přípravnému zápasu do Písku, kde probíhá soustředění plzeňských dorosteneckých mužstev.
Zápas s kvalitním soupeřem ze západu Čech se pro nás nevyvíjel vůbec dobře. Do zápasu jsme vstoupili nekoncentrovaně a první útok soupeře znamenal jeho vedení již v první minutě. Další průběh prvního poločasu byl celkem vyrovnaný, ale po chybě v naší obranné řadě ve 21.minutě, šel protivník do dvoubrankového vedení. O tři minuty později se konečně radovalo naše mužstvo, to když Čížkův centr poslal hlavou do plzeňské branky Janota. Druhý poločas jsme opět nezačali dobře a již po třech minutách prohráváme 3:1. Od tohoto momentu naše mužstvo zvýšilo pohyb, důraz v soubojích a dvěma utěšenými střelami Anýže, v 51 minutě, a Janoty, v 56 minutě, srovnalo skóre. Vše jsme završili povedenou standardní situací, když Čížek z rohového kopu našel Jelínka a ten hlavou uzavřel skóre.
neděle 4.10.2020
FC Slovan Liberec
29. 09. 2020
Dušan Pinc: Chtěli jsme Spartu zaskočit bojovností
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTO