10.08.2015
Příprava U-16, 3. kolo
Příbram B vs. Spartak Příbram
Branky: 20´ Janota, 62´ Šíma, 72´ Jílek
Příbram B: Melichar - Jelínek, Puchmertl, Šíma, Benda - Nezník, Anýž, Smetana - Čížek, Janota, Sirotek stř. Mezera, Volf, Jílek, Vlček, Ptáček, Skalička, Böhm.

Remíza s "B" muži Spartaku

Ervín Reichenauer

Na hřišti v Obecnici si naše "šestnáctka" poprvé vyzkoušela mužský fotbal.
Ve velkém horku nepředvedli naši hráči optimální výkon, přesto jsme góly Janoty a Šímy vedli již 2:0 a když Jílek zvýšil v 72 minutě na 3:1, zdálo se být o výsledku utkání rozhodnuto. Bohužel houževnatý soupeř dvěma góly v závěrečných deseti minutách dokázal skóre zápasu srovnat.
sobota 1.2.2020
Příprava A-tým, přát.
FK Šinnik Jaroslavl
25. 01. 2020