25.11.2015
UEFA Youth League, 4. kolo
Viitorul vs. Příbram
Žluté karty: Tordai – Ayong, Makoš, Chaluš
Rozhodčí: Jović - ?urak, Kožarec (všichni Chorvatsko)
Příbram: Jedlička – Růžek, Holý, Chaluš, Hlavatý (90. Břížďala), Januška, Laňka (92. Bouček), Květ, Šrain (78. Červeňák), Makoš, Ayong

Příbram slaví historický úspěch!

Jan Vostrý

Příbramští dorostenci remizovali v odvetě druhého kola UEFA Youth league na půdě FC Viitorul Constanta 0:0 a po dvoubrankové domácí výhře slaví postup do jarní části soutěže!
Svěřenci Petra Janoty v těžkém utkání dokázali znovu úspěšně eliminovat útočné výpady domácího týmu a i když v samotném závěru neproměnil penaltu Januška, mohou slavit zasloužený postup postup. V jarní části soutěže se mohou těšit na soupeře velmi zvučného jména - např. Real Madrid, Arsenal nebo Manchester United! Soupeře se dozvíme 14. prosince, kdy ve franouzském Nyonu proběhne losování. První kolo vyřazovací části je pak na programu v únoru na jedno utkání a odehrajeme ho v domácím prostředí. Velká gratulace celému týmu k jednomu z největších úspěchů našeho klubu v celé jeho historii!
sobota 27.7.2024
Příprava A-tým, přát.
SK Petřín Plzeň
26. 07. 2024
???? Anketujeme... co budeme sledovat v telce na olympiádě? #pribram #fotbal #trending #anketa
Město PříbramJAKONIOsport agency a.s.
Olympia FitnessKovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School