23.11.2015
Příbram B vs. Slavia
Branky: 16´ vlastí, 31´ Mezera - 46´ soupeř
Rozhodčí: Slepička - Malý, Doubrava
Příbram B: Melichar - Volf, Puchmertl, Šíma, Mezera - Böhm, Vlček (Hájek), Jílek - Čížek (Jelínek), Janota (Ptáček), Nezník (Sirotek, Skalička).
Slavia: Svítil, Vostál, Drozda, Slavata, Mach, Škarda, Pek, Vaněk, Nový, Valenta, Hrubý Pavel, Novák, Ielitro, David, Hrubý Šimon, Krupička, Macháček.

Závěr podzimu vítězně

Ervín Reichenauer

V Memoriálu Vlasty Marečka jsme v prvním zápase semifinálové skupiny hostili tým Slavie Praha a zásluhou prvního poločasu, jsme do této části soutěže vstoupili vítězně.
V úvodní polovině zápasu jsme byli ve většině činností lepší než hosté z Edenu. To se projevilo zejména v 16. minutě, kdy naším aktivním presinkem byl soupeř tak dezorientován, že si vsítil vlastní gól. Další nebezpečná situace před brankou hostů se narodila ve 30. minutě, to když Čížek hlavičkuje na zadní tyči a gólman hostů vytahuje na roh. Z této situace už uhodilo. Podobné místo na zadní tyči si tentokrát vybral hlavičkující Mezera a ten se nemýlí - 2:0. O dvě minuty později postupuje sám na gólmana Ptáček, ale svojí kličku nedotahuje do brankového konce. V druhém poločase bohužel naše aktivita opadla a soupeř toho využil ke snížení na 2:1. Z naší strany stojí za zmínku snad jen standardní situace, z kterých byl nebezpečný zejména Puchmertl, ani jemu se však už se nepodařilo skóre navýšit.
sobota 1.2.2020
Příprava A-tým, přát.
FK Šinnik Jaroslavl
25. 01. 2020