01.02.2016
Příbram B vs. Hořovicko
Branky: 15´ 21´ pen., 38´ 75´ Belej, 23´ 29´ Janota, 32´ Jílek, 79´ Vlček
Rozhodčí: Doubrava
Příbram B: Trnka (Melichar) - Volf (Jelínek), Puchmertl, Benda, Mezera - Vlček (Böhm), Hájek, Jílek (Nezník) - Janota (Čížek), Belej, Ptáček (Sirotek).

Příprava s Hořovickem

Ervín Reichenauer

První přípravný zápas v zimním období proti snaživému soupeři, byl jednoznačnou záležitostí našeho týmu.
Za chladného počasí na domácí umělé trávě, si naši hráči s chutí zastříleli. Zejména první poločas se střelecky vydařil a zvláště agilní Belej zatížil konto soupeře čtyřmi brankami. Další góly připojili - Janota 2 x, Jílek a Vlček.
sobota 1.2.2020
Příprava A-tým, přát.
FK Šinnik Jaroslavl
25. 01. 2020