01.02.2016
Příbram B vs. Hořovicko
Branky: 15´ 21´ pen., 38´ 75´ Belej, 23´ 29´ Janota, 32´ Jílek, 79´ Vlček
Rozhodčí: Doubrava
Příbram B: Trnka (Melichar) - Volf (Jelínek), Puchmertl, Benda, Mezera - Vlček (Böhm), Hájek, Jílek (Nezník) - Janota (Čížek), Belej, Ptáček (Sirotek).

Příprava s Hořovickem

Ervín Reichenauer

První přípravný zápas v zimním období proti snaživému soupeři, byl jednoznačnou záležitostí našeho týmu.
Za chladného počasí na domácí umělé trávě, si naši hráči s chutí zastříleli. Zejména první poločas se střelecky vydařil a zvláště agilní Belej zatížil konto soupeře čtyřmi brankami. Další góly připojili - Janota 2 x, Jílek a Vlček.
neděle 4.10.2020
FC Slovan Liberec
29. 09. 2020
Dušan Pinc: Chtěli jsme Spartu zaskočit bojovností
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTO