19.02.2016
Pardubice vs. Příbram B
Branky: 35´ Ptáček
Rozhodčí: Ujec - Schmeiser, Rázek
Pardubice: Blažek - Špatenka, Outrata, Pekárek, Pavlas, Boura, Hyxa, Stýblo, Hofman, Solil, Šimon (Sytko, Slavík, Tuťálek).
Příbram B: Trnka - Volf, Hájek, Benda, Mezera - Vlček - Čížek (Ptáček), Böhm, Jílek, Nezník (Sirotek) - Janota (Jelínek).

Prohra v Pardubicích

Ervín Reichenauer

Další zápas semifinalové skupiny "Memoriálu Vlasty Marečka" nás zavedl do Pardubic. Bohužel naše mužstvo nezastihlo utkání v ideálním rozpoložení a nechali jsme domácím všechny body po oboustranně nezáživném výkonu.
Naše vedení v prvním poločase, po centru Mezery, zařídil hlavičkující Vojta Ptáček a zdálo se, že otěže utkání držíme pevně v rukou. Bohužel v druhé polovině zápasu jsme se herně zcela přizpůsobili domácím. Systém nakopávaných balónů, celé řady vzdušných a osobních soubojů, ke kýženému vítězství nevedl a když po vlastní nekázni nedohrál utkání Mezera, rozhodilo to náš tým tak, že si nechal vstřelit dvě branky.
neděle 4.10.2020
FC Slovan Liberec
29. 09. 2020
Dušan Pinc: Chtěli jsme Spartu zaskočit bojovností
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTO