11.03.2016
Příbram B vs. Tochovice
Branky: 12´ + 90´ Belej, 57´ Jelínek
Rozhodčí: Burián
Příbram B: Melichar - Janota (Jelínek), Puchmertl, Šíma, Benda - Vlček (Böhm), Hájek, Jílek - Čížek (Ptáček), Belej, Nezník (Jelínek)

Proti mužům Tochovic vítězně

Ervín Reichenauer

V neděli 6.3. jsme na naší trávě přivítali účastníka B.třídy z nedalekých Tochovic. Pro naše mladé mužstvo to byla zajímavá konfrontace s dospělým fotbalem.
Respekt ke starším hráčům se nekonal a už ve dvanácté minutě Jílek vysunuje Beleje, který lobem překonává gólmana hostů. A to měl Belej příležitost ke skórování již tři minuty před touto gólovou akcí, kterou mu brankář Tochovic zlikvidoval. Ve 14.minutě střílí Čížek do gólmana, o dvě minuty později nedotáhli do konce dobrou kombinační akci ani Vlček a opět Čížek. A přichází trest z kopaček Tochovických - tečovaný centr ze strany, končí za zády překvapeného Melichara. Do konce poločasu se objevili v dobrých příležitostech ještě Nezník a aktivní Čížek, ale bohužel neuspěli, a když nebezpečnou střelu hostů vyškrabuje bravurně Melichar na roh, jde se do šaten za nerozhodného stavu. Začátek druhého poločasu byl poměrně vyrovnaný, našim hráčům se přestala dařit kombinace a tak to na sebe bere Hájek, který v 57.minutě proniká individuálně do šestnáctky. Obrana hostů mu zabránila v zakončení za cenu faulu a správně nařízenou penaltu proměňuje Jelínek. V 60. minutě konečně pěknou kombinační akci zakončuje bohužel vedle Sirotek. V 69. po hloupém faulu Jelínka dostávají příležitost z pokutového kopu i hráči Tochovic a s jistotou jí využívají - 2:2. Do konce zápasu se zrodili šance na obou stranách hřiště. Hosté ale trefují pouze břevno a na naší straně zabránila Belejovi ve skórování tyč brankové konstrukce. Dvě minuty před koncem likviduje tutovku hráčů hostů Melichar a tak o našem vítězství rozhoduje v poslední minutě Belej.
sobota 1.2.2020
Příprava A-tým, přát.
FK Šinnik Jaroslavl
25. 01. 2020