28.04.2017
Juniorská liga, 27. kolo
Příbram vs. Dukla Praha
Branky: 21. a 31. Kacafírek, 88. Laňka (pen.) – 60., 70. a 82. Vlček, 27. Dancák (pen.)
Žluté karty: Holý (PRI)
Rozhodčí: Matějček – Šimáček, Vitner
Dukla Praha: Beran - Liščevič, Tregler, Holý, Lupták - Januška, Květ, Mareš - Ayong (46. Laňka), Kacafírek (46. Macek), Pecháček

Junioři 1.FK vs. juniorka Dukly 3:4

Jaroslav Mašek

Zápasy jako den a noc předvedla naše juniorka.
Proti zápasu z Jabloncem, (ale ve zcela jiné sestavě), kdy jsme výbornou defenzívou Jablonecké hráče nepustili do vážného ohrožení naší branky, tak naopak s Duklou jsme v obrané fázi zcela propadli a inkasovali čtyři branky. Důvod byl v laxním přístupu a nezodpovědností některých hráčů v bránění soupeře. Komentoval utkání trenér juniorky Jaroslav Mašek a dodal. "U některých hráčů mě to opravdu překvapuje, hrají o svá místa v A týmu a takhle lehkovážně přistoupí k mistrovskému utkání byť juniorské ligy. Nebudu jmenovat, ale určití hráči by se nad sebou měli vážně zamyslet."
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners