Branky: 13. Bořil, 32. Baluta, 35. Frydrych, 75. Stoch - 15. Rezek
Diváci: 10747
Slavia: Kolář – Frydrych, Kúdela, Ngadeu, Bořil – Souček, Hušbauer (87. Zelený) – Stoch, Baluta (81. Mešanović), Zmrhal (71. Olayinka) – Matoušek
Příbram: Kočí - Nový, Nitrianský, Tregler, Skácel (46. Voltr) - Průcha, Kilián (56. Pejša) - Antwi (71. Katidis), Květ, Hlúpik - Rezek

Slavia byla nad naše možnosti

Příbram se na půdě favorita z Edenu prezentovala velmi aktivní hrou, ale kvalita soupeře byla nad její možnosti. O jedinou branku se postaral v prvním poločase Jan Rezek.
Trenér Csaplár se musel v utkání obejít bez nemocného hrdiny minulého zápasu Fantiše a do branky poslal Ondřeje Kočího. Pro mladého brankáře to byl teprve druhý ligový start. Příbram začala utkání velmi aktivně a úspěšně napadala domácí rozehrávku. Slavia se k prvnímu vážnějšímu ohrožení branky dostala v 9. minutě, ale Baluta v dobré pozici netrefil. První branky se diváci dočkali ve 13. minutě. Rohový kop vrátil před branku Ngadeu a Bořil poslal hlavou domácí do vedení. Slavia se však z vedení neradovala dlouho. O minutu později podstoupil úspěšný souboj ve středu pole Kilián a založil rychlý protiútok. V něm pak Hlúpik předložil Rezkovi míč před prázdnou brankou a příbramský veterán se nemýlil - 1:1. Slavia se po rychlém vyrovnání chvíli oklepávala, ale po půl hodině znovu udeřila. Hušbauer krásnou přihrávkou vybídl ke skórování Balutu a ten v přímém souboji překonal Kočího. Za další tři minuty již domácí vedli o dvě branky. Ve vápně atakoval Zmrhal na hraně faulu Skácela a volný míč umístil do sítě Frydrych. Hosté marně reklamovali předchozí zákrok na svého kapitána. V samotném závěru se dostala Příbram k prvnímu rohovému kopu, ale krkolomná rozehrávka na Květa skončila rychlým úprkem dvou slávistů na Kočího. Květ však stihl svoje zaváhání odčinit a nedovolil soupeři skórovat. Ve druhém poločase pokračovala hra dle stejných not a domácí příbramské obraně zle zatápěli. Hostující zadáci ve spolupráci s Kočím dokázali odvrátit velké množství brakových příležitostí a mladý gólman nestačil pouze na dalekonosný pokus Stocha ze 75. minuty, který stanovil konečnou podobu výsledku.