20.04.2019
Příbram B vs. Plzeň B
Branky: 42. Dařena
Rozhodčí: Vnuk – Chmel, Soukup
Příbram B: Matějka – Halinský, Sýbek, Kynkor Michal, Plesl (71. Nikl Š.) – Pech, Lisý (46. Záluský), Broda, Mizera – Kudelňák (60. Vykysalý), Dařena (46. Kynkor Martin)

U16 - Vysoká porážka

David Langer

​V osmém jarním zápase jsme prohráli doma s Plzní 1:7.

Chtěli jsme se opět prezentovat konstruktivní a kombinační hrou, ale narazili jsme na velmi kvalitního soupeře. Největším viditelným rozdílem bylo sebevědomí hráčů, které v průběhu utkání rozhodovalo. Zejména při nabídce na vlastní polovině hřiště a hře s míčem směrem dopředu jsme měli být daleko odvážnější a tak byl závěrečný výsledek zápasu trochu krutý, ale spravedlivý.

neděle 25.10.2020
FC Zbrojovka Brno
23. 10. 2020
Tomáš Pilík: Trénujeme a čekáme na povolení od vlády
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTO