Branky: 10. Příhoda, 40. Hájek, 58. Kalivoda, 70. Abrhám (p.k.), 80. Hájek
Příbram: Melzoch (Schánělec) - Hevessy (Toufar), Havelka (Kindlmann) - Zelenka (Kudelňák), Nikl (Kalivoda), Zápotočný (Abrhám) - Hájek (Kareš), Pelcl (Příhoda)

Povedená příprava

Jaroslav Brunclík

Nejmladší žáci U12 si týden před startem soutěže připsali výhru na půdě Písku.

Hodnocení trenéra Jaroslava Brunclíka:
„Toto utkání jsme sehráli téměř po týdnu volna ( jarní prázdniny ) a na našem výkonu to bylo částečně znát. Hrálo se 3x30 minut na krásně připravené hlavní travnaté ploše. První třetinu utkání jsme si zvykali, že jsme po 4 měsících na trávě. Postupem času už se nám hra zlepšila a i individuální výkony některých hráčů šly nahoru. První třetinu jsme vystřelili na bránu pouze 1x a hned z toho byl gól Matěje Příhody. Od druhé třetiny se hra zlepšovala a bylo to znát i na počtu střel (8), kterými jsme ohrozili bránu soupeře. V poslední třetině jsme více dominovali na míči a byli jsme nebezpečnější ve hře dopředu. V počtu střel na branku jsme soupeře přestříleli a povedlo se nám i dvakrát skórovat. Domácí pro nás byli vyrovnaným soupeřem, ale větší kvalita v zakončení pro nás znamenala vítězství v tomto přátelském utkání.“