1.FK Příbram
10.04.2022
Česká liga žáků U 14, 16. kolo
3:3
Liberec vs. Příbram
Branky: 25., 54. Chládek, 76. Vu Minh - 2. Janouch, 46. Laffar, 58. Vondra
Žluté karty: Chládek - Ho Sy
Rozhodčí: Linhart - JIrák, Mezera
Diváci: 35
Příbram:

Duc Ho Sy (41. Melichar) – Schořovský, Mrázek (67. Dvoran), Sedláček, Lesák (79. Chán) – Laffar, Živanovič, Vondra, Janouch – Němeček (59. Tilinger)

U14 - Remíza v Liberci

Jiří Smola

Do Liberce jsme přijeli s cílem napravit reputaci po velmi nepovedeném posledním domácím utkání s Teplicemi.

A to se nám snad k naší radosti podařilo. Už vstup do utkání, když hned náš první rychlý protiútok skončil krásnou brankou, sliboval, že tentokrát se na hřišti bude hrát jiná „písnička“. Pohyb, rychlost, důraz, nasazení, v tom všem jsme se soupeři minimálně vyrovnali. Herní projev tentokrát „měřítko“ snesl a je dobře, že k němu přispěli povedeným výkonem všichni hráči. Třikrát jsme v utkání šli do vedení a to vždy „utěšenými ranami“, ale soupeři se a bohužel i s naším přičiněním podařilo skóre vždy srovnat. Snažili jsme se v posledních minutách ještě utkání strhnout na naši stranu, ale žádná z vytvořených příležitostí už kýženou branku nepřinesla. Divokému výsledku na hřišti odpovídalo i aprílové počasí, které na severu Čech snad desetkrát změnilo roční období. Nicméně, to nám dobrý pocit z povedeného zápasu nevzalo, i když ke třem bodům jsme měli blízko…

Mládež 1.FK Příbram
Mládež 1.FK Příbram
Příští zápas
sobota 9.7.2022
Příprava A-tým, přát.
11:00h
1.FK Příbram
SK Dynamo České Budějovice B
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
22. 06. 2022
Jan Starka: Změny přijdou, ale kostra zůstane, jaká je
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.