01.05.2022
Branky: 41. Dankowski, 77. Ježek - 4. Němeček, 80. Vondra
Rozhodčí: Šůma - Ouředník, Plátková
Příbram:

Melichar (66. Chán) – Schořovský, Sedláček, Duc Ho Sy, Lesák – Mrázek (55. Dvoran), Žalud, Živanovič, Janouch – Němeček, Vondra

U14 - Remíza v Jablonci

Jiří Smola

Gól Vondry v samotném závěru zachránil bod za remízu 2:2.

Tentokrát nás na severu Čech čekalo krásné počasí, a zejména skvěle připravený travnatý pažit. Začátek utkání, čtvrtá minuta, náš první centr do vápna, následná skrumáž a míč končí v jablonecké síti. Soupeř byl tímto brzkým gólem zaskočen a v úvodních minutách se nám dařilo narušovat jeho rozehrávku. Bohužel naše snaha o navýšení vedení převážně končila před pokutovým územím, ve kterém nám jablonečtí obránci moc prostoru nedávali. Bez střel na bránu to prostě nejde. Snad jen některé naše standardky znamenaly ohrožení. Soupeř nám hrozil převážně z brejků, kde využíval zejména dobře rostlé „chlapíky“, ale naši kluci si vždy dokázali poradit.

Jak byl pro nás příznivý začátek první půle, tak začátek té druhé byl přesný opak. V zápase často nepřesný arbitr utkání přehlédl, viděl, neviděl faul na našeho obránce a následné zvýhodnění domácího útočníka rozjelo akci, která hned v úvodní minutě druhého dějství skončila vyrovnávající brankou. Jablonec se tímto úspěchem začal více osmělovat, jednoduchou hrou měl mírně navrch, ale překonat naši obranu a dobře chytajícího brankáře se mu nedařilo. Postupně se hra v poli opět vyrovnala a příležitosti na vstřelení vítězné branky začaly přibývat už jen nám. To, ale narušila tři minuty před závěrečným hvizdem z ničeho nic překvapivá gólová střela Jablonce ze střední vzdálenosti. Na reakci už tedy nebylo moc času, proto je velmi cenné, že kluci se z toho „nepo“ a naopak ještě dvě loženky se jim podařilo vytvořit, a hlavně tu druhou v poslední vteřině zápasu proměnit.

sobota 9.7.2022
Příprava A-tým, přát.
SK Dynamo České Budějovice B
22. 06. 2022
Jan Starka: Změny přijdou, ale kostra zůstane, jaká je
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.