FK VIAGEM PŘÍBRAM
Branky: 42. Vondra - 10. Štěpánek, 60. Jandovský
Rozhodčí: Polena - Korol, Soukup
Příbram:

Melichar - Žalud, Sedláček, Ho Sy Duc (73.Dvoran), Janouch – Schořovský (65. Mrázek), Živanovič, Laffar, Vondra, - Černý, Němeček (65. Tilinger)

U14 - Těsná prohra se Spartou

Jiří Smola

V zápase se Spartou jsme chtěli odčinit nepovedený druhý poločas z minulého ligového kola na plzeňské Viktorii. A to se snad i podařilo, ale k úplné spokojenosti nám ještě něco „málo“ chybělo.

Soupeř se poměrně snadno a lacině dostal do vedení, zejména díky naší nedůslednosti. Nicméně kluci se z toho tentokrát rychle otřepali a po celý zbytek utkání se už prezentovali solidním výkonem. Spartě svou aktivní hrou moc prostoru nedávali, ale ke změně stavu utkání nám vždy něco chybělo, většinou kvalitní řešení finální fáze. Zasloužená vyrovnávající branka z úvodu druhé půle nás ještě více povzbudila a je škoda, že další brankové příležitosti jsme tak trochu ležérně „zahazovali“. Oproti tomu hosté, bohužel jednoho našeho zaváhání využít dokázali a tak ani náš asi nejlepší jarní domácí výkon body nepřinesl.

sobota 20.8.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 4. kolo
SK Líšeň 2019
FK VIAGEM PŘÍBRAM
13. 08. 2022
Hodnocení zápasu s Karvinou od Marka Nikla
Generální partner
VIAGEM nemovitostní s.r.o.
AmadeusAmadet a.s.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.