FK PŘÍBRAM
05.06.2023
ČDŽ U 14, 27. kolo
1:2
Příbram vs. Táborsko
Branky: 37. Jager - 64. Vach, 71. Dohnal
Žluté karty: Jager - Vaněček
Rozhodčí: Kočí - Soukup, Skrip
Příbram:

Bezouška – Bartík, Garlík, Šťástka, Lantora – Šinágl (41. Lojín), Soběslav, Ngo, Čížek – Jager, Budín (51. Krejčí)

U14 - Domácí porážka s Táborskem

Jiří Smola

Poslední domácí utkání sezony s Táborskem nedopadlo zrovna podle našich představ a konečným výsledkem jsme se tak připravili o možnost ještě zabojovat o celkové vítězství v soutěži.

Táborsko přijelo nažhavené, dobře připravené a již od prvních minut bylo jasné, že dnes nic zadarmo nebude. Ve vyrovnané první půli se hrálo převážně ve středu pole, moc střel na obě branky k vidění nebylo, natož gólových příležitostí. Kvalitní řešení ve finální fázi, to je to, co nás v posledních dnech velmi trápí. Až na konci poločasu se svým důrazem prosadil po průnikové přihrávce náš elitní střelec.

Moc jsme si toho nevážili a v úvodu druhé půle sobecky promarnili nějaké ty možnosti k navýšení, a tak zákonitě přišel v poslední dvacetiminutovce trest v podobě dvou vstřelených branek hostů. Přes veškerou snahu jsme už nedokázali adekvátně reagovat.

Nakonec je asi dobře, že právě v tento čas nám zejména toto utkání dokonale nastavilo zrcadlo a odkrylo donaha naše trable, problémy, nedostatky… Skoro celou druhou polovinu soutěže nejsme z různých důvodů v ideálním rozpoložení. Máme nestandartně příliš mnoho absencí hlavně v tréninkovém procesu, a proto není divu, že se potvrzuje stará pravda „jak trénuješ, tak hraješ“. A tady je potřeba vše vyhodnotit a dokázat správně zareagovat, zejména s ohledem na důležitost následující soutěžní sezóny. Samozřejmě, ať je to, jak je to, ta největší odpovědnost jde za trenérem, to si plně uvědomuji.

Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Generální partner
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.Olympia FitnessB&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeAll Stars School