FK PŘÍBRAM
03.09.2023
ČDŽ U 15, 5. kolo
0:3
SKP České Budějovice vs. FK PŘÍBRAM
Branky: 32. Laňka, 44. Ngo, 55. Soběslav (p)
Žluté karty: Beran, Bartík
Rozhodčí: Bartůněk - Kaplan, Klicman
FK PŘÍBRAM:

Bezouška – Beran, Šťástka, Lesák, Lantora – Frank (12. Budín/75. Lojín), Soběslav, Ngo (57. Šimek), Bartík (75. Křížek) – Jager, Laňka

U15 - Vítězný vstup do sezóny

Jiří Smola

K našemu prvnímu mistrovskému utkání jsme vycestovali do Českých Budějovic, kde naši kluci poměřili síly s místním SKP.

Moc dobře jsme si pamatovali obě naše vzájemná utkání z minulé sezony, ve kterých k našemu velkému zklamání bral všechny body pouze soupeř.

Samozřejmě podobný scénář jsme už nechtěli dopustit. Domácí začali aktivně, nebojácně, ale postupně se soustředili zejména na obranu a čekali na nějaký ten brejk či chybu našich hráčů.

Tentokrát se ničeho takového domácí nedočkali a nám se po půlhodině hry konečně podařilo Martinem Laňkou otevřít skóre, když zužitkoval hezkou průnikovou přihrávku. Další branku přidal v úvodu druhého poločasu Daniel Ngo, jeho střelu po rozehraném rohovém kopu tečovali nešťastně domácí mimo dosah svého brankáře. Po dalších deseti minutách byl soupeřem v pokutovém území nedovoleně atakován pronikající Sebastian Jager a následně nařízený pokutový kop bezpečně proměnil Jan Soběslav.

S konečným výsledkem utkání asi můžeme být spokojeni. Herně nám to, ale opět s SKP moc naladilo a nějaké to pozitivum z tohoto utkání je snad jedině udržené čisté konto, ke kterému přispěla spolehlivá hra obranné linie. Vlastně ještě něco, a to byl návrat uzdraveného Jiřího Lantory, dle mého mínění hráče utkání. 

Fotogalerie
Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Generální partner
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.Olympia FitnessB&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeAll Stars School