Branky: 8. Špelina, 56. Šperl - 25., 55., 60. (p) Soběslav, 61. Lesák, 76. Ngo
FK PŘÍBRAM:

Beran – Bartík (33. Bezouška), Garlík, Lesák, Lantora – Frank (71. Budín), Ngo, Soběslav, Šimek (41. Šťástka) – Laňka (77. Zelenka), Jager

U15 - Výhra v Rokycanech

Jiří Smola

V Rokycanech nás čekalo utkání na místním rozměrově „specifickém“ hřišti poslední výjezdové utkání podzimní části mistrovské soutěže.

V minulém ročníku naše vystoupení zde nemělo potřebnou kvalitu, malému hernímu prostoru rokycanského UMT jsme se nedokázali dobře přizpůsobit, a to už jsme tentokrát nechtěli dopustit, ale opak byl pravdou. Domácí vytvořili před vlastním pokutovým územím zahuštěný, nepropustný val a jednoduchými nákopy na dva své hrotové útočníky čekali na svou šanci. To ani nemuseli dlouho, když jim naše špatné postavení obranné linie umožnilo z rychlého protiútoku skórovat. Uběhlo pár minut, opět naše neochota poctivě pracovat „dozadu“, domácí útočník upaluje sám na našeho brankáře, kterým je ve „vápně“ faulován a máme tu pokutový kop! Ten naštěstí po dobrém zákroku gólmana není proměněn. Nic z toho nás nepřimělo ke změně, ba naopak chyby jsme hledali všude jen ne u sebe. Nakonec se přeci jenom podařilo brankou Jana Soběslava vyrovnat a do kabin jít za nerozhodného stavu 1:1.

Druhý poločas už měl být zcela jiný, hlavně když v jeho úvodu chytrým lobem a svou druhou brankou v zápase nás „Jenda“ dostal konečně do vedení. My jsme se, ale nepoučili, a tak už o minutu později přichází zbytečná ztráta ve středu pole a podobnou situaci na naší polovině úspěšně vyřešil i soupeř 2:2. A aby toho nebylo málo, za další minutu přicházíme o stopera, který po zmaření vyložené brankové příležitosti domácího útočníka vidí od sudího červenou kartu. I tak se ženeme za vítězstvím, po zákroku na Martina Laňku také my získáváme výhodu pokutového kopu, který bezpečně proměňuje ve svůj hattrick Honza Soběslav. Brzy na to přichází náš rohový kop, Láďa Lesák zavírá na „zadní“ a vedeme o dva. Konečně hrajeme do obrany trochu zodpovědně a v posledních minutách ještě svou brankou uzavírá účet dalšího našeho „hororového“ zápasu Daniel Ngo. Klidná neděle…