17.03.2024
ČDŽ U 14, 18. kolo
13:0
FK PŘÍBRAM vs. FK Horažďovice
Branky: Vlas 2x, Pešík 2x, Šťástka 2x, Vávra, Křížek, Oravský, Hampejs, Novák, Čížek, Šrajn
Rozhodčí: Štefan - Kramný, Vršek
FK PŘÍBRAM:

Sokol – Čížek, Vlas, Křížek ( 41´Grund ), Hlavín ( 41´Šťástka ) - Hlinka ( 41´Hampejs ), Chrastil, Lojín ( 41´ Novák ), Oravský – Vávra ( 41´ Šrajn ), Pešík

U14 - Vysoká domácí výhra

Jaroslav Brunclík

Další mistrovské utkání jsme odehráli na domácí půdě v sobotním podvečeru od 17:00 hodin za umělého osvětlení.

Naším soupeřem bylo mužstvo FK Horažďovice. U soupeře jsme vyhráli 7:3. Naším úkolem v dnešním utkání bylo nedostat gól a co nejvíce branek vstřelit. Musím s potěšením říct, že se nám to povedlo. Od začátku utkání jsme byli lepším týmem a šli si za svým cílem, kluci hráli s chutí. První poločas jsme zvládli a dali jsme 4 branky.

Do druhého poločasu jsme vystřídali opět celou lavičku a jsem rád, že všichni opět hráli s velkou chutí. A byli efektivní v koncovce. Ve druhém poločase jsme přidali 9 branek. Podali jsme týmový výkon a i na střelcích je to vidět. Dnes se trefilo do sítě soupeře hned 10 střelců, což není obvyklé. Náš brankář to neměl jednoduché, hlavně ve druhém poločase, který nám propršel. Musel být neustále ve střehu, ale zvládl to na jedničku. Pochvala pro celý tým.

Děkujeme rodičům za podporu a těšíme se na další utkání ve Strakonicích.