08.05.2009
Branky: 35. a 51. Fejtl, 29. Kdolský, 58. Haas
Žluté karty: Houdek, Haas, Soldát
Rozhodčí: Vlasjuk Pavel
Příbram B: Herc - Mezera, Soldát, Brotánek, Sony (51. Pfeifer) - Kdolský, Houdek (51. Kleindienst), Schwendt, Hanuš - Haas, Fejtl (57. Königsmark)

Jasná záležitost

Václav Černý

Chtěli jsme udržet vedení v tabulce a to se také bez větších komplikací podařilo!!
Zápas začal vyrovnaně, hosté hodně běhali a bojovali. My jsme byli naopak nepřesní a proto nám tentokrát déle trvalo, než jsme se brankově prosadili. Nakonec hosté své tempo neudrželi a po brankách Kdolského a Fejtla jsme vedli v poločase 2:0. Soupeře toto naše vedení poslalo do kolen a do konce zápasu již nekladl takový odpor. Trvalou převahu jsme po několika šancí však vyjádřili jen brankami opět Fejtla a Haase.
pátek 3.5.2024
FC Zbrojovka Brno
01. 05. 2024
??? Fanzóna už tento pátek - 3.května - Open / otviračka v 15:30 #fk #fkpribram #fanzona