Diváci: 80
Příbram: Reichenauer, Růžek, Matějů (65. Holý), Kvěch, Červeňák (58. Baran), Hušek, Farkaš, Suchan (52. Kvída), Bystřický (68. Kaplan), Mašek (61. Otepka), Svojše
Dukla Praha: Kořínek, Beneš, Hmidi, Halbich, Bezkočka, Benda, Veselý, Gajecký, Kříž, Slanina, Volek

Příbram úspěšně zvládla souboj o první místo v tabulce

Příbramští starší žáci „B“ po excelentním výkonu porazili doma Duklu Praha 5:2 a opět se posunuli do čela divize o dva body právě před svého sobotního soupeře. Po celý první poločas prakticky Příbram nepustila Duklu na svou polovinu a přehrávala soupeře ve všech činnostech. Poločasový výsledek 2:0 byl spíše úspěchem Dukly. I přes krátkodobý herní výpadek na začátku druhého poločasu dokázali nadšeně hrající domácí dotáhnout zápas do vítězného konce a tím složit reparát na nepovedený výkon v minulém zápasu s Podolím Praha.
Příbram přikládala zápasu s Duklou Praha velkou důležitost, proto bylo mužstvo posíleno třemi hráči ze starších žáků „A“ – Červeňákem, Maškem a Matějů. Od samého počátku zápasu se pustili příbramští mladíci do svého soupeře pěkně z ostra. Díky neustálému pohybu, rychlým kombinacím a bezvadnému presinku nevěděli hráči Dukly, kde jim hlava stojí. O drtivé převaze Příbrami svědčí i fakt, že brankář Reichenauer si poprvé sáhl na míč až v 17. minutě! Drtivé převaze Příbrami chyběly pouze vstřelené góly. Své šance neproměnil Mašek ani Hušek. Skóre se poprvé změnilo ve 20. minutě. To Hušek přihrál Maškovi, který našel centrem zleva Bystřického. A ten zprava prostřelil brankáře hostů – 1:0. V 35. min. převzal míč Hušek a další kolmou přihrávkou za obranu vyslal do samostatného nájezdu Maška. A Mašek tentokrát dotáhl své sólo do úspěšného konce – 2:0. Gól padl v poslední vteřině prvního poločasu, protože rozhodčí ihned poté ukončil první půli. Druhý poločas začal zcela opačně, než poločas první. Během přestávky Příbram „vychladla“, přestala předváděl svou hru a Dukla prvních deset minut ovládla hru. Tlak Dukly znamenal již ve 39. min. snížení na 2:1, když hostující útočník středem obrany a střelou podél Reichenauera skóroval. Obdržený gól nabudil Příbram, která podstatně zlepšila svou hru. Ve 48. min. našel Hušek nádhernou přihrávkou za obranu soupeře Maška, který tváři v tvář brankáři Dukly zachoval klid a se opět nemýlil – 3:1. V 58. min. zvýšil Svojše vedení domácích na 4:1 po kolmé přihrávce Bystřického. Svojšemu se vyplatil důsledný souboj o míč se stopery hostů. Dukla korigovala nepříznivý stav gólem z volného přímého kopu v 64. min., když z hranice velkého vápna dokázal jejich střelec poslat míč vedle zdi k levé tyči příbramské branky. V poslední vteřině zápasu – běžela třetí minuta nastavení – pečetil vítězství 5:2 Svojše po přihrávce Farkaše.