Příbram vs. Písek
Branky: 17. Černý (p), 38. Mašek
Příbram: Balík - Červeňák, Pergl, Kvěch, Kvída (56. Holý) - Baran (39. Bystřický), Rys, Hušek - Černý (60. Farkaš), Svojše (39. Suchan), Mašek
Písek: Hřebejk, Novotný M., Pohnán, Hrubý, Marchal, Kinský, Novotný P., Řezáč, Zeman, Medlin, Hlavín
V sobotu nastupovali starší žáci „B“ ke svému prvnímu domácímu zápasu v jarní části soutěže. Soupeřem jim byli starší žáci z Písku, aktuálně třetí tým divize. Ačkoli na podzim vyhrála Příbram v Písku 5:1, nečekal naše mužstvo snadný soupeř – v základní sestavě Písku nastoupilo proti podzimu pět nových hráčů. Trenér Reichenauer využil taktiku 4-3-3, která se osvědčila minulý týden v Hořovicích. A stejně jako v Hořovicích i tentokrát záloha a obrana soupeře nevěděla, kam dřív skočit. Hned v první minutě neproměnil svou velkou šanci Černý. I další gólové šance nedokázali domácí proměnit. Vedení se ujala Příbram v 17.minutě. Po narážečce s Černým pronikl do vápna Mašek, byl faulován a rozhodčí nařídil penaltu. Tentokrát se jejího provedení ujal Černý a přízemní střelou k tyči se nemýlil– 1:0. I ve zbytku prvního poločasu byla Příbram lepším týmem, ale svou převahu nedokázala proměnit ve vyšší poločasový náskok. Začátek druhého poločasu byl opět výborný. Ve 38. minutě dostal Mašek přihrávku na hranici velkého vápna. Kličkou se zbavil se obránce a z otočky se trefil přesně. Na jeho střelu po zemi těsně k pravé tyči brankář hostů nedosáhnul – 2:0. Vzápětí domácí vystřídali a změnili rozestavení na 4-4-2. Písek po druhé obdržené brance nerezignoval a zvýšil své nasazení. V 52. minutě zahrávali hosté trestný kop. Domácí obrana zaváhala, brankář Balík zaváhal při vyběhnutí z branky a naprosto nekrytý útočník Písku ho hlavičkou přehodil – 2:1. Ve zbytku zápasu se Písek velmi snažil vstřelit vyrovnávací branku. Ačkoli měli hosté územní převahu, jejich šance dokázala příbramská obrana i brankář Balík odvrátit a dovést zápas k vítěznému pokřiku. Protože Dukla doma remizovala s Berounem, zvýšila Příbram svůj náskok v čele tabulky na 7 bodů. Třetí Doubravka ztrácí na Příbram 10 bodů.