21.04.2010
Divize sk. A - Starší žáci, 17. kolo
9:0
Příbram vs. Tachov
Branky: 6. Suchan, 10., 31. a 34. Baran , 13.Černý, 37. Hušek, 52. Rys, 53. Farkaš, 66. Novák
Rozhodčí: Váňa, Paukner, Vočka
Diváci: 40
Příbram: Reichenauer - Červeňák (35. Holý), Kvěch, Rys, Kvída - Bystřický (41. Halmo), Farkaš (60. Novák), Suchan, Hušek (51. Růžek) - Černý (55. Špinar), Baran
Tachov: Soustružník - Danko, Vávra, Čada, Fencl, Marek, Pták, Maule, Honzík, Fišr, Lintner

Hattrick Barana a čtyři asistence Černého zahájily kanonádu proti Tachovu

V sobotu 17.4. přivítali příbramští starší žáci „B“ svého soupeře z Tachova na výborně připraveném trávníku v Podlesí. Ale vůči hostům se naši borci nezachovali příliš pohostinně a proti podzimnímu zápasu tentokrát nepřipustili žádné komplikace a Tachov odjížděl z Podlesí s jednoznačnou porážkou 9:0, po poločase 5:0.
Kvůli zranění Svojšeho musel před zápasem trenér Reichenauer řešit složení útočné dvojice. K překvapení domácích fanoušků postavil k Černému do útoku Barana. A oba útočníci si vylepšili své statistiky – Baran hattrickem a jednou asistencí, Černý gólem a čtyřmi asistencemi. Od počátku zápasu se hra odbývala prakticky pouze na polovině hřiště Tachova, soupeř se jen s námahou a za cenu odkopů bránil kombinační hře domácích. Tento obraz hry se nezměnil celý zápas – Příbram zcela přehrávala tachovské ve všech činnostech. První branka přišla v 6. minutě. Na levé straně převzal míč Černý, obešel obránce a přesným centrem posadil míč na hlavu Suchana, který se z malého vápna nemýlil – 1:0. V 10. minutě našel Černý kolmou přihrávkou za obranu Barana. Baran se tak ocitl sám ve velkém vápně a trefil se podél vyběhnuvšího brankáře přesně k levé tyči – 2:0. Ve 13. minutě ukázal Černý, co umí s míčem. Na úrovni šestnáctky dostal od Bystřického přihrávku, udělal si ze tří tachovských obránců i brankáře slalomové tyče a míč dopravil do branky po třetí – 3:0. Za tohoto stavu se po chybě obrany Příbrami dostali hosté do své jediné gólové šance. Hostující útočník však svůj samostatný nájezd neproměnil, a to i díky správnému vyběhnutí brankáře Reichenauer. V 31. minutě Černý obešel na levé straně dva obránce, pronikl do šestnáctky a po zemi přihrál na malé vápno Baranovi. Ten s klidem a bez problémů uklidil míč do prázdné branky – 4:0. Běžela 34. minuta a příbramští útočnici si po velký úspěch zopakovali akci z 10. minuty. Černý opět kolmou přihrávkou vyslal Barana do samostatného nájezdu (obrana hostí se zcela zastavila), jenž tentokrát obstřelil brankáře zprava a zkompletoval svůj první příbramský hattrick – 5:0. Z hlediska obrazu hry i gólů se nic nezměnilo ani ve druhém poločase. Protože hostující trenér nasadil osobní obranu na oba příbramské útočníky, dostali větší herní prostor příbramští záložníci a dokázali ho využít. Na 6:0 zvýšil již v 37. minutě křížnou střelou z levé strany Hušek. V 52. minutě se mezi střelce zapsal Rys. Po aktivním napadání soupeřovy rozehrávky se 25 metrů od branky dostal míč k Rysovi, a ten nádhernou a tvrdou střelou nedal brankáři šanci – 7:0. O minutu později na pravé straně Farkaš skvěle vyhodnotil situaci a krásným křížným lobem přehodil hostujícího brankáře, 53. min. – 8:0. V závěru utkání ještě spálil Baran svou další gólovou šanci, když nasměroval střelu na branku hostí. Skóre zápasu se uzavřelo v 66. minutě. Baran přihrál ve velkém vápně doprava Novákovi, který umístil svou křížnou přízemní střelu přesně k pravé tyči tachovské branky – 9:0. Za první čtyři utkání jarní části soutěže tak mají příbramští starší žáci „B“ čtyři výhry a impozantní skóre 24:1. I nadále drží v čele soutěže desetibodový náskok na pražskou Duklu.