Rozhodčí: Černý, Vočka, Vočka
Příbram: Reichenauer - Baran, Kvěch (36. Hušek), Rys, Kvída (36. Růžek) - Bystřický, Farkaš (36. Suchan), Holý, Otepka - Špinar (53. Novák), Černý
Prachatice: Formánek, Talafous, Lauda, Bárta, Wágner, Pasecký, Vávra, Boháč, Mikeš, Starý, Harvalík

Druhá stovka Černého – tentokrát na vlastní účet

V předposledním 25. kole divizní soutěže hostili starší žáci „B“ soupeře z Prachatic. Ačkoli byla územní převaha domácích výrazná, skóre se vyvíjelo jako na houpačce. Příbramští žáci se sice ujali vedení již v 11. minutě, ale Prachatice strhly vedení na svou stranu ve 47. minutě – výhra hostů by pro ně znamenala definitivní záchranu v divizi. Na druhou stranu domácí mužstvo nechtělo na poslední chvíli ztratit svou domácí neporazitelnost a v závěru zápasu dvěma brankami Příbram otočila skóre opět ve svůj prospěch a zvítězila 3:2. Dvě ze tři branek Příbrami vstřelil V. Černý. „Vášův“ druhý vstřelený gól byl pro něho velmi významný. Byla to Vaškova 100. vstřelená branka v mistrovských zápasech ročníku 1996 v divizní a ligové žákovské soutěži. Václave, moc velká gratulace a ať Ti to tam padá i nadále !!!
Na velmi dobře připraveném hřišti v Podlesí nastoupili 12.6. starší žáci „B“ ke svému poslednímu domácímu zápasu. Soupeřem jim bylo mužstvo Prachatic, které stále ještě nemělo jistotu záchrany v divizi. Příbram je již jistým vítězem soutěže.Trenér Reichenauer dal v základní sestavě příležitost i hráčům, kteří tak často nenastupovali od začátku zápasu. Skóre se poprvé měnilo v 11. minutě. Po ukázkové kombinaci Černého s Farkašem na hranici šestnáctky se dostal Černý sám před brankáře a svou šanci proměnil – 1:0. Soupeř z Prachatic se spoléhal na dlouhé nákopy do křídel. Po jednom takovém nákopu a následném faulu zahrávali hosté ve 26. minutě volný přímý kop. A standardní situaci zahráli opravdu dobře – na centr si naběhl hostující útočník a svou hlavičku z umístil přesně pod břevno, Reichenauer v brance Příbrami neměl šanci – 1:1. Začátek druhého poločasu zastihl příbramské mužstvo v útlumu a trestem byl vedoucí gól Prachatic. Ve 47. minutě prohrál Baran souboj se prachatickým útočníkem, který pohotovou střelou podruhé rozvlnil síť domácí branky – 1:2. Domácí se ale nevzdali, bojovali až do konce a i tentokrát se jim podařilo otočit pro ně nepříznivý vývoj zápasu (jako již několikrát na jaře). V 66. minutě si na hranici velkého vápna Suchan všiml příliš vysunutého brankáře a technickou střelou ho přehodil – vyrovnáno na 2:2. O cennou remízu se prachatičtí připravili vlastní chybou v závěru zápasu. V 68. minutě odkopl brankář míč tak nešťastně (z pohledu Prachatic), že skončil u Černého, který nabídnutou šanci využil a zamířil doprostřed prázdné branky – 3:2.