Diváci: 30
Č. Budějovice: Pavelec,Máca,Tomášek,Houra, Havel,Hrachovec,Hála,Janoch, Švantner, Steinocher, Říha
Příbram: Reichenauer - Červeňák (43. Špinar), Kvěch, Růžek, Kvída – Baran (41. Farkaš), Rys, Suchan, Hušek (51. Hušek) – Černý (61. Novák), Bystřický

Vítězné zakončení soutěže v Českých Budějovicích

Poslední zápas sezóny odehráli starší žáci „B“ v pondělí 14.6. v Českých Budějovicích. Příbram měla velkou převahu a po dobrém výkonu vyhrála 3:1. Pokud by naši borci proměnili je polovinu svých brankových příležitostí, mohlo být vítězství daleko vyšší. Posledním vítězným utkáním zakončili příbramští žáci ´96 svou veleúspěšnou sezónu. Soutěž vyhrají minimálně s náskokem 15 bodů a pouze s jednou nešťastnou porážkou z Podoli Praha. Ať se jim daří stejně úspěšně i žákovské lize ročníku 2010/11!
Příbram přehrávala svého stejně starého soupeře již od úvodního výkopu. Rychlostí, kombinací i pohybem si hosté vytvářeli jednu brankovou šanci za druhou. Proměnit dokázali ale jen tři. Ve 2. minutě vyvezl míč z vlastní poloviny Červeňák a před šestnáctkou přihrál Rysovi. Rys se po narážečkách s Černým dostal až před brankáře domácích a bezpečně svou šanci proměnil – 0:1. Svůj náskok navýšila Příbram až ve 23. minutě, když v mezičase neproměnili své vyložené šance Černý, Baran ani Hušek. Ve 23. min. získal Rys uprostřed hřiště míč a přihrál doprava na Barana. Ten se kličkou zbavil soupeřova obránce, pronikl do šestnáctky a zpětnou přihrávkou poslal míč před branku. Černý byl ve správný čas na správném místě a z bezprostřední blízkosti nedal brankáři šanci – 0:2. Ve 41. minutě dostal Černý krásný pas za obranu a sólo proměnil ve svou 34. branku v tomto ročníku soutěže – 0:3. V 60. minutě korigovali Budějovice na konečných 1:3, když vyzráli na ofsajdovou past Příbrami.