Žluté karty: Rampa, Mojdl - Wolf, Procházka
Příbram B: Rondzik - Doležal (84. Žáček), Rampa, Kvída, Divíšek - Pilík (73. M. Wágner), Mojdl, Šorna, Kostorek - Belán (79. Bublík), Jurdík
Třeboň: Skála - Wolf, Houdek, Bláha, Svoboda, Procházka, Malý, Janoušek, Leština, Peterek, Sláma

Domácí premiéru béčko zvládlo

Jan Vostrý

V prvním utkání na domácím trávníku vyhrála příbramská juniorka nad Třeboní 1:0. Vítěznou branku vstřelil ve druhém poločase Oldřich Kostorek.
Úvodní poločas příliš fotbalového vzruchu nepřinesl. Domácí sice měli o něco častěji míč na svých kopačkách, ale přes pozornou obranu hostů se výrazněji prosadit nedokázali. Podobný obraz hry byl k vidění i druhém dějství, ale tentokrát už byli svěřenci trenéra Černého úspěšnější. V 65. minutě se dokázal prosadit záložník Oldřich Kostorek a svojí brankou rozhodl o první výhře juniorky v letošním ročníku.