Branky: 41. Pazderník - 54. Chomát (p), 75. vlastní
Rozhodčí: Vaňkát - Šifalda, Baum
Příbram B: Krček - Krupa (77. Doležal), Kvída, Rybák, Divíšek - Mareš (67. Wágner M.), Mojdl, Janovič, Pazderník - Zikán (85. Krejčí), Belán
Benešov: Capouch - Šefrna, Braný (70. Zoubek), Štepán, Křivohlavý, Kučaba (90. Brendler), Havlíček, Turek, Veinlich (89. Prikner), Hrubý, Chomát

Hořké podzimní loučení

Prohrou 1:2 se příbramští mladíci rozloučili s podzimní části Divize A. Svěřenci trenéra Černého sice po půli vedli zásluhou Pazderníka, ale soupeř ve druhém poločasu skóre otočil.
Domácí měli v první půli na své straně silný vítr, ale dlouho se jim nedařilo se výrazněji prosadit. První výrazná šance přišla po půl hodině hry, kdy se po nedorozumění v obraně dostal před brankáře Benešova David Belán, ale svoji šanci neproměnil. První branka utkání přišla ve 41. minutě, kdy se nenápadná střela Jakuba Pazderníka o tyč odrazila do branky. O chvíli později mohl vedení domácích navýšit kapitán Mojdl, ale svoji velkou příležitost neproměnil. Do druhé půle nastoupili hosté o poznání aktivněji a v útoku o sobě dávali hodně vědět. V 54. minutě nastřelili hosté ve skrumáži ruku obránce Příbrami a sudí nařídil velmi přísný pokutový kop. K jeho rozehrání se postavil hostující Chomát a i když Krček vystihl směr, tak na jeho střelu nedosáhl. Po vyrovnání se konečně probudili domácí a začali více útočit. Dvakrát se po straně dobře probil Krupa, ale nedokázal najít své spoluhráče v pokutovém území. Pak se svým důrazem prosadil Mojl, jehož střela z velkého úhlu skončila na tyči. Na odražený balón si naběhl Pazderník, ale svojí ranou na prázdnou branku trefil dobíhajícího obránce. Když se domácím nepodařilo proměnit své šance, udeřilo na druhé straně. V 75. minutě trefil hráč Benešova svého spoluhráče, který stál před Krčkem v ofsajdovém postavení. Rozhodčí nechali pokračovat ve hře a v následné skrumáži napálil obránce míč do Krčka a dal si vlastní gól. Ofsajdová situace vyvolala v domácích řadách velké emoce, za které obdržel Kvída a Pazdrník žluté napomenutí. Domácí se ve zbývajícím čase snažili alespoň vyrovnat, ale přes pozornou obranu se jim to již nepodařilo.