Diváci: 80
Příbram: Pilousková - Pilíková, Karasová (77. Štěchová),Branžovská, Boukalová, Císařová I. (77. Drdošová), Císařová V., Nehézová, Machutová, Smíšková,Dědinová

Druhá výhra v II.lize a posun na čtvrté místo v tabulce

Renata Šmídová

I tento víkend byla naše děvčata lepší. Zvítězila nad týmem FK Krupky 3:1 a připsala si další tři bodíky.
Úvodních deset minut utkání byl na hřišti chaos a zmatek z obou stran. Po čtvrthodině se ale naše holčiny rozehrály. V 16. minutě prověřila obranu soupeřek Machutová, ale její samostatný únik bez zdárného zakončení ještě žádný gól nepřinesl. O chvilku později v 19. minutě si střední záložnice Saša Nehézová pěkně zpracovala míč a poslala do střelecké pozice Anetku Dědinovou, která střelou ke vzdálenější tyči neomylně zakončila na úvodní 1:0. Soupeřky také začaly vystrkovat své drápky, ale v naší brance stála opět všestranná Verča Pilousková, která svými neuvěřitelnými zákroky držela tým. Ve 39. minutě si opět ve střední záloze pěkně zpracovala míč Saša Nehézová, uvolnila se a poslala do boje přes půl hřiště Machutovou. Ta už se gólmanky z Krupky nezalekla, vytáhla si jí z branky a nádhernou kličkou zakončila na 2:0. Ve druhé polovině utkání se podařilo Krupce v 66. minutě po samostatném úniku hráčky (hráče) Mayerové snížit na 2:1 a bylo vidět, že se soupeřky ještě nevzdávají. Párkrát se pokusily ještě prověřit naší obranu, ale Pilousková v brance Příbrami ukázala, že pro tento zápas je hráčkou číslo jedna a zmařila další samostatné útoky hostů. Deset minut před koncem přišla nádherná individuální akce Smíškové, která ještě na vlastní polovině převzala míč od Kačky Boukalové, prošla přes obranu soupeřek, jako nůž máslem, prostřelila gólmanku a upravila tak konečný výsledek utkání na 3:1 pro Příbram Ještě před utkáním byla naše děvčata z Krupky dost nervózní, protože Krupka se do neděle pohybovala v tabulce na druhém místě, ale jasně se ukázalo, že se není čeho bát a když holčiny poslouchají rady trenérů, tak vše funguje jak má. My trenéři děkujeme holčinám za velice kladný přístup k utkání a věříme, že to tak bude i dál. Tak to má být a tak se nám to líbí!