Diváci: 40
Příbram: Glogar - Leitner, Wimmer, Bělohlávek, Otepka - Fiala, Ric, Straka, Pohořálek - Hájek, Pazderník. Střídali: Maršík, Matoušek, Ženíšek

Mladší žáci A utrpěli debakl od Českých Budějovic

Jan Jendruščák

Mladší žáci A se podruhé v zimní přípavě představili na domácí půdě. Narozdíl od předchozího zápasu však na svého soupeře nestačili.
Zápas hraný netradičně na 2 x 35 minut byl po většinu času vyrovnaný. Soupeři se dostávali do zakončení poměrně málo a tak se v prvním poločase ujala pouze střela Lukáše Rice. Po prvním poločase tak vedli domácí 1:0. Do druhé půle vstoupila Příbram nesoustředěně a kupila chybu za chybou. Laksní přístup zadáků domácích potrestali hosté dvěmi brankami v úvodní pětiminutovce. Poté se hra vyrovnala a možnosti pouhnout stavem měla obě mužstva. Na další branku se však čekalo až do 28. minuty druhého poločasu. Bohužel ji vstřelili opět důraznější hosté. Hra příbramáků se po třetí inkasované brance zcela sesypala a v posledních pěti minutách lovil Tomáš Glogar míč ze své sítě ještě 3x!!! Zrodil se tak velice krutý výsledek 1:6. Příští sobotu vyjíždění žáci ke dvěma utkáním na Spartu Krč.