Branky: Drdošová, vlastní, Smíšková, Dědinová
Příbram: Pilousková – Štěchová, Branžovská, Karasová, Boukalová – Drdošová, Císařová V., Císařová I., Kočová – Smíšková, Dědinová

Úspěšný vstup do jarní části

Ivan Makoš

Úvodní zápas jarních bojů o body skončil vítězstvím příbramských žen.
Krásný areál SK Spartaku Příbram přivítal premiérově II.ligu žen. Příbramačky hostily soupeřky z Malé Skály. Začátek zápasu byl zcela v naší režii. Na soupeřky se valil jeden útok za druhým, ale skórovat se nepodařilo. Skóre se podařilo otevřít Lence Drdošové, dívkám to však klidu nepřidalo. Nepřesné rozehrávky, zbrklost v zakončení. Přesto chtěly dívčiny hrát a po přečíslení v šestnáctce si soupeřky vstřelily vlastní gól - 2:0. Ženy z Malé Skály hrozily především rychlými brejky. Naše obrana jeden z nich neuhlídala a inkasovaly jsme kontaktní branku na 2:1. Do poločasu se trefily ještě Smíšková s Dědinovou a stanovily poločasové skóre na 4:1. Po prvním poločase se zdálo být rozhodnuto. Opak byl pravdou. Dívky přestaly kombinovat, vršily jednu herní chybu na druhou. Toho využily soupeřky a použily svoji jedinou zbraň. Rychlý brejk. Obrana dva neuhlídala a začalo být zle - 4:3. Pilousková zlikvidovala v poslední minutě samostatný nájezd. Vydřené vítězství, cenné tři body.