Branky: Smíšková
Příbram: Pilousková – Pilíková, Štěchová (63. Nováková), Karasová (83. Černohorská), Drdošová – Kočová, Císařová V., Císařová I., Branžovská (58. Černá) – Smíšková, Dědinová

Utkání v Krupce skončilo debaklem

Ivan Makoš

Jarní série výher skončila ve čtvrtém utkání na půdě Krupky, odkud si naše děvčata přivážejí vysokou porážku.
Vše začalo pozdním příjezdem na stadion v Krupce. Děvčata se nestačila ani pořádně rozcvičit a přišel začátek zápasu. První minuty ukazovaly, že zápas nebude lehký. Po dvou neproměněných příležitostech skórovat začala kanonáda soupeřek - 13min. 1 : 0, 15min. 2 : 0, 27min. 3 : 0, 32min. 4 : 0, 33min. 4 : 1 (Smíšková) 39min.5 : 1. První poločas byl opravdu na góly bohatý. Bohužel do naší branky. Druhý poločas jsme začaly lépe. Dívky se dostávaly do zakončení,ale bez úspěchu. Tak se opět ujaly taktovky soupeřky - 51min. 6 : 1, 67min. 7 : 1, 98min. 8 : 1. Hra na malém hřišti dělala našim dívkám veliké problémy. Bez nápadu, agresivity, napadání a úspěšného zakončování se vyhrávat nedá. V zápase se objevilo velké množství individuálních chyb, které byly nemilosrdně trestány. Nicméně na tento zápas se musí rychle zapomenout a pokračovat v začaté práci.