Branky: Dědinová
Příbram: Pilousková – Koubková (70. Černá), Karasová, Pilíková, Štěchová – Kočová, Dědinová, Smíšková, Drdošová – Branžovská (58. Černohorská), Boukalová (45´Nováková)

Oslabený tým soupeřkám nestačil

Ivan Makoš

V sobotu jsme sehráli další mistrovské utkání na horké půdě kandidáta na 1.ligu žen ve Staré Lysé.
Tento zápas se nevyvíjel podle našich představ. Třetí minuta 2:0, osmá 4:0. Takže sprcha. Do poločasu se ještě trefila do sítě soupeřek Dědinová po kolmici Smíškové - 4:1. To bylo v našem gólovém zápisu vše a první polovina hry skončila 5:1. Ve druhém poločase soupeřky neustaly v náporu.Zápas skončil 9:1. Hodnocení: Soupeřky na velmi vysoké úrovni. Chvílemi jsme byly důstojným soupeřem. Střela Smíškové, gólová šance Černohorské i Černé. Hráčky vydaly ze sebe maximum. Tým poznamenaný absencí klíčových opor, proti výborně kombinujícím hráčkám Staré Lysé neměl moc šancí na úspěch. I tak naše hráčky odvedly bojovný výkon, za které jim patří poděkování.