Líbí se mi tady, několik kluků znám z působení v Baníku Ostrava

Fernando Neves přišel do našeho klubu na roční hostování ze Slavie Praha.
(otazka)V našem klubu jsi teprve chvilku, jak sis tady zvyknul?(/otazka) (odpoved)Líbí se mi tady, několik kluků znám z působení v Baníku Ostrava. Jsem rád, že se podařilo dokončit hostování ze Slavie a že tu můžu být.(/odpoved) (otazka)Je za námi příprava, jak máš rád toto období?(/otazka) (odpoved)Mám rád fotbal, je mi jedno jestli je léto nebo zima. Budu se snažit dokázat, že jsem platným hráčem mužstva.(/odpoved) (otazka)Odehrál jsi několik zápasů za národní tým Kapverdských ostrovů, jaké to bylo?(/otazka) (odpoved)Začal jsem hrát za národní tým velmi brzy již v 21 letech, sedm let jsem byl kapitán reprezentace. Zápasy za reprezentaci pro mě byly důležité všechny, a bylo jedno, jestli jsme hráli proti Nigérii, Portugalsku nebo Kamerunu.(/odpoved) (otazka)Chtěl jsi být odmalička fotbalista a v kolika letech jsi začal s fotbalem?(/otazka) (odpoved)Začal jsem hrát v šesti letech, ale na Kapverdských ostrovech nebyly žádné mládežnické týmy, tak jsem nehrál v žádném mužstvu. Profesionálně jsem začal hrát až ve dvaceti letech. Na Kapverdských ostrovech mám již čtyři roky svou školu, která je pojmenována po mně. Je tam kolem sta dětí, kteří na sobě můžou pracovat odmala.(/odpoved) (otazka)Hrál jsi již na našem stadionu jako soupeř, jak se ti tu hrálo?(/otazka) (odpoved)Hrál jsem již tady a je velmi obtížné zde hrát.(/odpoved) (otazka)Hned první zápas v Synot lize hrajeme s Plzní a celkově nás v prvních zápasech čekají náročné zápasy, je to výhoda nebo nevýhoda?(/otazka) (odpoved)Myslím si, že je určitě lepší hrát s nimi nyní. Věřím, že můžeme z těchto zápasů získat šest bodů. V těchto zápasech není co ztratit, můžeme jenom získat. Tyto týmy se nyní připravují na evropské poháry, takže by to mohla být výhoda, jsem rád, že s nimi hrajeme nyní.(/odpoved)