PREVIEW: Rychlý pohled na zápas s Líšní od Jakuba Krištofka, Loica Nkwingy a Filipa Matouška

Preview před zápas s Líšní. Statistický pohled i reportáž po posledním tréninku

Týden po prohře 1:0 v Opavě nás čeká další zápas. K Litavce dorazí celek z části Brna, Líšeň.

O SOUPEŘI

Líšeň, podobně jako náš tým v prvním jarním kole, nedokázala získat body. Na domácím hřišti hrála s Žižkovem celý zápas nerozhodně až do nastaveného času, kdy Žižkov po rohovém kopu dokázal naplno bodovat. Mužstvo trenéra Milana Valachoviče se nachází na jedenácté příčce. Ofenziva Líšně je nejhorší v celé soutěži. Ze 17 tref zaznamenal pět Pavel Vandas. Ten však již v zimní pauze klub opustil.

NÁŠ TÝM

Ze Slezska jsme odjeli s prohrou 1:0. Střídající brankář Matouš Babka se mohl stát hrdinou a srovnat skóre. Bohužel proti byla branková konstrukce. V zápase se zranil Martin Melichar, na domácí zápas se vykartoval Hasan Jahić, Emmanuel Antwi a trenér brankařů Ladislav Maier. Trenér Krejčí bude muset řešit koho do zápasu nasadit.

H2H

S Líšní se utkáváme ve třetí sezóně. Čeká nás šestý vzájemný zápas. Bilance je nerozhodná – 2 výhry našeho týmu, 1 remíza a 2 výhry Líšně. Poslední vzájemný zápas se odehrál v srpnu a z Brna jsme odjeli s porážkou 2:0. Na Litavce jsme s Líšní hráli teméř před rokem (10.3.2023) a to jsme vyhráli díky dvěma gólům Tomáše Wágnera 2:0.

INFORMACE K ZÁPASU

Po druhé v řadě se objevíme na ČT Sport. Domácí zápas začne v 18 hodin. Prémiovým partnerem je společnost Tipsport. Partnerem zápasu je Florea.cz. Na našem webu jste si mohli přečíst akci ,,S Florea.cz obdarujeme v pátek ženy růžemi“. Přijďte podpořit náš tým v honbě za třemi body.