26.09.2007
Meteor vs. Příbram
Branky: 4. Kožmín
Rozhodčí: Dobrý, Rod, Polák
Meteor: Horejš - Novák, Kadeřábek, Frantl, Kolenatý - Janovský, Piskáček, Sevček, Blažek - Valenčík, Škoda
Příbram: Kukla - Lukeš, Cafourek, Pužík, Hovorka (50. Šindelář) - Brandner (50.Šimek), Bartoš, Barák (50.Dóša), Ščevík (50. Valta) - Kožmín (50.Dušek), Mašek

Pavel Nováček

Vložené kolo nám nevyšlo.
V dohrávaném prvním kole jsme narazili na stejný problém, jako již v několika zápasech předtím. Meteor má kompletně o rok starší kluky a opět nás předčil hlavně po fyzické stránce. V zápase jsme se ujali vedení, Meteor výsledek otočil díky tomu, že se nám nedařilo pokrýt jeho velké hráče při standardních situacích. A potom si už výsledek hlídal.
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.