1.FK Příbram
13.07.2018
Příprava A-tým, přát.
2:1
UFA vs. Příbram
Online
Branky: 31. Krotov, 48. Bezdenežnych - 21. Fantiš
UFA: Bělenov – Bezdenežnych, Carp, Fatai, Krotov, Krugovoj, Nikitin, Pucko, Sysujev, Tumasjan, Živogljadov
Příbram: 1. poločas: Švenger – Skácel, Tregler, Nitrianský, Pecháček – Průcha, Květ, Fantiš, Rezek, Matoušek – Silvio 2. poločas: Kočí – Průcha, Soldát, Kodr, Portilho – Jandera, Grajciar, Kilián, Katidis, Antwi – Slepička

Těsná porážka s ruským týmem

Zdeněk Brož

Další utkání na soustředění v Rakousku proti šestému týmu ruské ligy skončilo i přes naši uzemní převahu těsnou porážkou 1:2. Jedinou branku vstřelil v prvním poločase Tonda Fantiš.

Příbramský tým předvedl aktivní hru v prvním poločasu. Odměnou mu byla branka ve 21. minutě, kterou vstřelil s přehledem zakončující Fantiš. Ruský tým, který bude hrát i evropské poháry, však ve 30. minutě vyrovnal Krotovem. Herní převaha našeho týmu však už na výsledku první půle nic nezměnila a nikdo ze zakončujících hráčů do branky Ufy už míč neprotlačil.

Po změně stran FC Ufa dala z dlouhého nákopu rychlou branku a utkání se změnilo v dobývání velmi dobré obrany soupeře. Několik zajímavých možností i přímé kopy však na výsledku už nic nezměnily a tak na rakouské půdě stadionku v Neukirchenu si výhru odvezl ruský celek.

Fotogalerie
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.Top4Football
Mediální partneři
Pribram.czPRIBRAMZIJE.CZRock Rádio
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners