Branky: 56. Pazderník, 72. Mirga, 76. Sklenář - 47. Chramosta, 78. Dudla
Rozhodčí: Příhoda - Jedlička, Schořovský
Příbram: Krejčí - Šorna, Gazda, Suchan, Vltavský - Štochl, Mojdl, Pazderník, Rom (83.Kunc) - Mirga (90.M.Wágner), Sklenář
M. Boleslav: Stuchlý - Olšák, Bílý, Malík, Zbrožek (50.Novotný) - Hubač (80.Kubát), Rýdl (70.Záblacký), Dudka, Chramosta - Tvaroha, Bořil

15.kolo

Pavel Nováček

V posledním zápase podzimní části dorostenecké ligy jsme potřebovali nutně vyhrát a to se díky zlepšené koncovce ve druhé půli i podařilo.
Hráli jsme se soupeřem, který je v prostředku tabulky. V první půli jsme měli dvě vyložené šance, když Štochl a Mirga byli sami na brankáře, ale neproměnili. Boleslav ani jednou nevystřelila na branku. Druhou půli jsme zahájili nešťastně. Po nedůrazném souboji na hranici vápna skončila lehká střela hostů v brance. Na naše kopačky se vkradla nervozita, ale naštěstí jsme ze skrumáže už za devět minut vyrovnali a získali znovu převahu. Hosté pouze bránili a nám se podařilo po rohovém kopu skórovat, Mirga usměrnil hlavou Gazdovu přihrávku do sítě. Když jsme čtrnáct minut před koncem skórovali potřetí Sklenářem, vypadalo to, že je rozhodnuto. Ale hosté už za dvě minuty z trestného kopu snížili na 3:2 a poměrně nervózní konec se nám podařilo dotáhnout do zaslouženě vítězného konce.