Branky: Machutová, Dědinová, Císařová I.,
Rozhodčí: Ferenčíková Naďa
Příbram: Pilousková - Pilíková, Karasová, Branžovská, Boukalová, Dědinová, Císařová I.,Císařová V.,Nehézová, Smíšková, Machutová, Kočová

První výhra v II.lize

Renata Šmídová

Jupííííí jou, první výhru máme za sebou !!! Přesto, že Dědinová opět neproměnila penaltu, vyhrála naše děvčata v Hradišťku 2:3 a získala tak důležité tři body pro náš tým.
Ještě na pátečním tréninku se nevědělo jestli se do Hradišťka pojede.Ř ádí chřipky a nevyhly se ani našemu týmu. Ale až na gólmanky byla naše základní sestava téměř kompletní. Do brány ač velmi nerada, musela opět naše všestranná hráčka Verča Pilousková, která tým velice dobře podržela a i její zásluhou máme doma tři bodíky. Od začátku se naše hra vyvíjela velice slibně. Tlačily jsme soupeřky do jejich obraného území a evidentně jsme měly navrch, ale stále nás trápí přesné zakončení. Až ve 26min. vybojovala míč Janina Smíšková, přihrála na volnou Terku Machutovou a ta otevřela skóre na 0:1 pro naše barvy. O deset minut později se opět nádherně uvolnila Smíšková a její přihrávka si tentokrát našla jednu z našich dvojčat Ivet Císařovou a ta bez problému zakončila na 0:2. Když už se zdálo, že naše střelecká smůla je prolomena, přišel v malém vápně faul na Sašu Nehézovou a na značku pokutového kopu si stoupla Aneta Dědinová. Všem nám zatrnulo, když míč vyletěl vysoko nad soupeřovu branku. Hned od začátku druhé půle zkusily naší obranu soupeřky. Našly skulinku a nadělily nám jejich první gól a snížily tak náš náskok na rozdíl jednoho gólu 1:2. Anetka Dědinová si zřejmě uvědomila svojí chybu při neproměněném pokutovém kopu a snažila se jí napravit. To se také v 52minutě podařilo, kdy využila krásnou přihrávku od levého beka Lůci Branžovské, úplně hladce prošla přes zálohu i obranu soupeřek a s přehledem zakončila na 1:3. V 83min., po chybě naší obrany prošla i hráčka Hradišťka a upravila skóre na konečných 2:3. Naše děvčata si i během druhé půle vytvářela spoustu střeleckých pozic, ale bohužel...., když ta brána je pořád pro nás tak malá! Celkový dojem z utkání byl dobrý, doufejme, že nám alespoň tato forma vydrží do neděle, kdy nás čekají doma soupeřky z Krupky.