Branky: 17. 1-0 vlastní, 30. 1-1 Gulajev
Žluté karty: Neliba, Gazda, Čejda - Gulajev
Příbram: Hadraba - Doležal, Šorna, Gazda, Sklenář - Vnouček (75.Fantiš), Mojdl, Neliba (73.Suchan), Pazderník (80.Vltavský) - Wágner, Čejda
Sparta: Machynek - Kryštof, Macháček, Kmeť, Divíšek - Omerovič (69.Olivera) - Nejepsa, Hejda, Krč (60.Šmidrkal), Belaid (85.Smetana) - Gulajev

26.kolo

Pavel Nováček

V boji o záchranu se počítá každý bod.
Zápasy se Spartou bývají hodně vyrovnané. Potřebovali jsme i nyní dodržet tradici a bodovat. Nejlepší by byly tři body, ale i bod z tohoto zápasu je dobrý. Sparta se představila jako kompaktní celek, vytvořila si mírnou převahu, ale do šancí jsme jí nepouštěli. Naopak se nám podařilo skórovat už v 17.minutě, kdy se po rohovém kopu Sklenáře špatně zorientoval sparťanský hráč Gulajev a pod tlakem Neliby hlavičkoval do vlastní sítě. Sparta měla i nadále mírnou převahu, nám se dařilo bez problémů eliminovat jejich snahu. Překonali nás pouze jednou, kdy po centru z pravé strany zůstal volný hráč Sparty Gulajev mezi Doležalem a Šornou a špičkou kopačky propíchl míč do proti pohybu Hadraby a vyrovnal na 1-1. Hra i v druhé půli pokračovala ve stejné režii. Mírná převaha Sparty bez šancí. My podnikali nadějně vyhlížející brejky do otevřené obrany, ale nedokázali jsme je dotáhnout k brankovému vyjádření. Utkání nakonec skončilo zaslouženou remízou.