08.07.2017
Příprava A tým, 4. kolo
V. Žižkov vs. Příbram
Branky: 27. Mitrovič
Příbram: 1. poločas: Boháč - Hron, Vávra, Holý, Rataj - Mitrovič, Ric, Kilián, Grajciar, Janoušek - Ayong 2. poločas: Kočí - Ježdík, Soldát, Kvída, Tregler - Mitrovič (56. Matoušek), Tarczal, Květ, Kukec, Skácel - Ayong (60. Jandera)

Těsné vítězství s hodně šancemi

Zdeněk Brož

Bohaté utkání na šance viděli diváci v přípravném duelu s Viktorkou Žižkov. Zápas nakonec rozhodl jediný gól, který v první půli vstřelil Mitrovič.
sobota 15.8.2020
Příprava A-tým, přát.
FK Dukla Praha
07. 08. 2020
1.FK Příbram se připojuje k rodině JAKO
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.