13.05.2009
Česká divize mladšího dorostu A, 20. kolo
Klatovy vs. Příbram B
Branky: Skala - Hanuš (pen.)
Rozhodčí: Průcha Miroslav
Klatovy: Kašpar - Ulrich, Uruba, Pivoňka, Zedek - Schwarz, Brož, Čížek, Skala - Lukeš, Lužný
Příbram B: Herc - Jiránek, Kačírek, Soldát, Sony - Mezera (66. Brotánek), Kdolský, Schwendt, Hanuš - Haas, Königsmark (41. Kleindienst)

Chyběly góly

Václav Černý

Utkání, jasně v naší režii, jsme nedokázali dovést k vítězství.
Celý zápas jsme měli výraznou převahu, ale bez vyložených šancí. Domácí bránili pozorně a důrazně, což našim hráčům vůbec nevonělo!! Obraz hry, tak byl velice monotónní - naši kluci kombinovali na polovině soupeře a když o míč přišli, letěl dlouhým nákopem od klatovské branky. Když už jsme se přeci jen do střelecké pozice dostali, zakončení bylo zbrklé nebo nepřesné. Do vedení jsme se dostali po střele Hanuše z pokutového kopu, který byl nařízen za faul na nejnebezpečnějšího příbramského hráče Michala Kdolského. Domácí vyrovnali v závěru utkání z ojedinělého útoku, když naši kluci, ukolébaní jednoznačným průběhem, úplně přestali hrát. Snad bude pro kluky toto utkání ponaučením, že body se za držení míče nerozdávají.
pátek 3.5.2024
FC Zbrojovka Brno
01. 05. 2024
??? Fanzóna už tento pátek - 3.května - Open / otviračka v 15:30 #fk #fkpribram #fanzona